Relacja sobota 20.05

Sobota dzień III Kadry Narodowej. Nasi grają już tylko w dwie pary. Pierwszy poranny mecz grają na Team "Czajka" i po dwóch udanych "12" udaje się wygrać 50-29. Do 3 miejsca na ten moment tracimy 20VP co jest dużą stratą, ale nie tracimy nadziei, bo kolejny mecz gramy na Bridge24.pl. To właśnie do tej drużyny tracimy 20VP więc czeka nas bezpośredni pojedynek o to, żeby walczyć o awans. Porażka praktycznie przekreśla nasze szanse.

Po pierwszych rozdaniach tliła się w Nas nadzieja, że mecz będzie wyrównany i powalczymy o zwycięstwo. Do piątego rozdania prowadzimy 11-10 i od tego momentu nasza drużyna "stanęła". Trudno mi ocenić patrząc na to z boku co się stało- być może zmęczenie i kryzys dopadły wszystkich zawodników. Od tego momentu aż do zakończenia meczu nie umiemy odpowiedzieć na dobrą grę Bridge24 i ostatecznie przegrywamy 25:99 co przekłada się na 0 VP z meczu i utratę szans na awans do bezpośredniego pojedynku na reprezentację kraju. Teraz już tylko cud mógł nas uratować.

W trzecim meczu wygrywamy z drużyną "Serek"  49-20 jednak pozostałe drużyny z czołówki też notują dobre rezultaty i ostatni niedzielny mecz gramy o "pietruszkę". Ważne jednak, żeby zająć 4 miejsce i pożegnać się godnie z zawodami.

Celowo nie opisuję rozdań z dzisiejszego dnia, ponieważ nie grałem już w sobotę i nie lubię oceniać innych nie będąc samemu na placu boju. Wszystkie rozdania są dostępne na stronie: WYNIKI

Do usłyszenia jutro

Michał

www.sklepzkarmami.pl

ZSMS

Oliwny Gaj

www.szlachetnysmak.pl

Rebel

Łucznik

Barilla

Fundacja Trzeci Wymiar