Agnieszka Pietrzyk i Michał Wróbel Brązowymi Medalistami Mistrzostw Polski

Miło nam poinformować, że podczas XXII Żuławskiego Międzynarodowego Kongresu Brydża Sportowego w Elblągu zawodnicy Stowarzyszenia JKBS Agnieszka Pietrzyk i Michał Wróbel występując w drużynie z Sabiną i Igorem Grzejdziakami ( Synergia Lublin) zdobyli brązowy medal w Zimowych Mistrzostwach Polski Teamów Open na impy. Na starcie pojawiło się aż 51 drużyn, z wieloma utytułowanymi zawodnikami z czołówki brydżowej w Polsce. Można śmiało określić, że to największy sukces naszej pary w ich dorobku brydżowym. Piosenka "Dziewczyny lubią brąz"  Ryszarda Rynkowskiego jest jak widać cały czas aktualna.

Ale to nie koniec sukcesów autorstwa Agnieszki Pietrzyk.

Podczas I Turnieju Kongresowego na Maxy Agnieszka w parze z Andrzejem Pawlakiem ( Synis Opole- Andrzej to Mistrz Polski, Mistrz Europy Seniorów, w zeszłym roku reprezentował Polskę w kadrze Open na mistrzostwach w Montecatini) zajęli 2 miejsce ze znakomitym wynikiem prawie 62%. Lekki niedosyt był, bo do zwycięstwa zabrakło naprawdę niewiele, ale należą się wielka brawa.

Dzięki tym wynikom Agnieszka została najlepszą brydżystką całego kongresu w Elblągu otrzymując dodatkową nagrodę rzeczową i stając na pierwszym stopniu podium podczas ceremonii zakończenia. I hymn był i oklaski były, pozostaje tylko życzyć kolejnych sukcesów :)

 

 

www.sklepzkarmami.pl

ZSMS

Oliwny Gaj

www.szlachetnysmak.pl

Rebel

Łucznik

Barilla

Fundacja Trzeci Wymiar